Shena.pl

Nasz Sklep:
Łódż
Astronautów 15/6
Telefon dla Klientów:
+48 782 134 493
Szybkie zamówienie
Piękna biżuteria

Symbolika w biżuterii ze stali chirurgicznej

Biżuteria ze stali chirurgicznej

Symbolika w biżuterii ze stali chirurgicznej

Biżuteria jest jednym z najczęstszych pomysłów na prezent. Gustowna, elegancka i stosowna bez względu na okazję. Czy jednak wystarczająco często zadajemy sobie pytanie, jaka symbolika kryje się za zawieszkami i dodatkami, na jakie się decydujemy? Koniczynka, znak nieskończoności, serce, sprawdź jakie znaczenie ma Twój podarunek, nim zdecydujesz się na zakup i upewnij się, że ma odpowiedni przekaz.  

ZNAK NIESKOŃCZONOŚCI

Niezwykle wielowymiarowy pomysł na prezent. Bez względu na to, kogo pragniemy obdarować, ta zawieszka będzie idealnie pasować. Znak nieskończoności to unikalny symbol, który wygląda przepięknie na każdego rodzaju biżuterii, kolczykach, naszyjniku i bransoletkach. Taki prezent będzie oznaczał, że osoba, którą obdarowujemy oraz nasza z nią relacja jest wyjątkowa i pragniemy, by w równie dobrych stosunkach trwała zawsze.

SERCE

Najwspanialszy podarek dla ukochanej kobiety. Serce jest oczywistym i ponadczasowym sposobem na wyznanie miłości. Wybierając ten symbol, pragniemy przekazać bliskiej osobie, jak ogromnym darzymy ją uczuciem i jak ważna jest w naszym życiu. Idealnym pomysłem będą delikatne, romantyczne kolczyki, lub subtelny naszyjnik celebrytka, podkreślający niezwykłą namiętność i romantyzm relacji.

PIÓRKO

Lekkie, delikatne i wolne niczym ptak. Piórka to idealny prezent dla artystycznej duszy szukającej w życiu spokoju i równowagi. Jeśli pragniemy przekazać drugiej osobie, jak wiele dla nas znaczy, jak bardzo ją rozumiemy i znamy, na przykład podkreślając długoletnią znajomość, będzie to idealny wybór. Piórko jest również symbolem inspiracji, dlatego idealnie podkreśli zainteresowania każdej kreatywnej kobiety.

ŁAPACZ SNÓW

Nie ma chyba bardziej oczywistego i równie pasującego do stylu boho dodatku, jak łapacz snów. Ten piękny talizman dbający o dobre sny oraz duchową równowagę to doskonały pomysł na prezent dla każdej marzycielki i lekkoducha. Idealny zarówno jako kolczyki, bransoletka, ale także naszyjnik! Łapacze snów są również dodatkiem niezwykle modnym, a zainteresowanie nim nie maleje już od kilku sezonów.

PUZZLE

Wymarzony prezent dla najlepszej przyjaciółki, siostry, a nawet dla mamy. Dwa dopełniające się puzzle to jeden z najwspanialnych symboli podkreślających niezwykłą wagę relacji oraz jej siłę. Dwie bransoletki lub naszyjniki z zawieszką to najwspanialszy prezent mówiący więcej niż tysiąc słów.

SKRZYDŁA

Wolność i siła. Skrzydła to wręcz idealny prezent dla każdej niezależnej kobiety. Przez lata były symbolem uduchowienia i wiedzy, a współcześnie są również jednym z najmodniejszych dodatków kobiecej biżuterii, bez względu na jej rodzaj. Nie ma lepszego sposobu na podkreślenie kobiecej osobowości niż cudowna ozdoba o wyjątkowej symbolice.

CZTEROLISTNA KONICZYNA

To jeden najpopularniejszych motywów na prezent. Dzięki swojej wieloznaczności może idealnie podkreślać każdą okoliczność niezależnie od jej kontekstu i rodzaju łączącej dwie osoby relacji. Jako prezent dla ukochanej osoby, może oznaczać, że sama stanowi niejako nasze szczęście, jako prezent dla przyjaciółki może być symbolem niezwykłości drugiej osoby, lub po prostu chęcią obdarowania ją szczęściem.

KSIĘŻYC

Tajemniczy, magiczny symbol kobiecości i natury. Srebrny księżyc to wspaniały prezent, gdy chcemy podkreślić, jak bardzo znamy i doceniamy drugą osobę. Będzie pasował idealnie na każdą okazję, a ze względu na swoje znaczenie, podkreślające kobiecą naturę, będzie pasował bez względu na wiek.

ZWIERZĘCA ŁAPKA

Cudowny prezent dla każdej miłośniczki czterech łapek! Nie ma chyba lepszego sposobu na obdarowanie szczęśliwej właścicielki kudłatego psiaka, czy kociaka niż biżuteria z motywem zwierzęcej łapki. Kolczyki, bransoletki, a nawet naszyjniki celebrytki! Z tym motywem każda biżuteria będzie wyglądać pięknie, podkreślając to, co w życiu prawdziwej miłośniczki zwierzaków najważniejsze.   To oczywiście tylko kilka z możliwych i dostępnych w naszej ofercie propozycji. Nim wybierzemy ten jedyny, wyjątkowy podarunek, zawsze warto zastanowić się przez chwilę i przemyśleć jaki charakter ma mieć prezent i co chcemy nim przekazać. Biżuteria to nie tylko elegancki i pięknie podkreślający kobiece walory dodatek, to również sposób na wyrażenie siebie, demonstrację swojej osobowości i poglądów.

One thought on “Symbolika w biżuterii ze stali chirurgicznej

Comments are closed.