Naszyjnik Celebrytka ze stali chirurgicznej – Złoty Naszyjnik Serce Planeta

54,99 

♥ Naszyjnik celebrytka serce planeta wykonany z wysokiej jakości stali chirurgicznej. Każde zamówienie w naszym sklepie pakujemy w białe prezentowe pudełko z czarną kokardą.🎁

Na stanie

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych

Opis

 Naszyjnik Celebrytka ze stali chirurgicznej

Naszyjnik to świetne dopełnienie każdej kobiecej stylizacji. Ten naszyjnik będzie dobrym dodatkiem do bluzek, swetrów a także sukienek. Złoty naszyjnik serce planeta relacyjny prezent dla osoby która kocha podróże, wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej zwaną również stalą chirurgiczną lub stalą szlachetną. Ten naszyjnik będzie dobrym pomysłem na prezent dla osoby która kocha podróże. Długość naszyjnika: ok. 39 cm z możliwością regulacji ok. 5 cm.

Główne zalety naszyjników ze stali nierdzewnej to:
✔ biżuteria nie uczula jest antyalergiczna (nie zawiera niklu)
✔ nie koroduje i nie odbarwia skóry
✔ nie traci koloru nawet po kilku latach

 Złoty Naszyjnik Serce Planeta

✉ Naszyjnik to dobry pomysł na prezent dla każdej kobiety niezależnie od jej wieku. Wiemy, ze dla kobiet ważne są detale. Dla tego też każde zamówienie w naszym sklepie starannie pakujemy w białe pudełko prezentowe z piękna czarną kokardą. Dla nas nie ma znaczenia czy robisz prezent sobie czy komuś, ważne żeby bo otwarciu paczki z naszą biżuterią pojawił się uśmiech.