Shena.pl

Nasz Sklep:
Łódż
Astronautów 15/6
Telefon dla Klientów:
+48 782 134 493
Szybkie zamówienie

O Sklepie

Nasza Historia

Nasza Marka Shena powstała sześć lat temu.  Wszystko zaczęło się z pasji do biżuterii. Na rynku biżuteryjnym jest całe mnóstwo biżuterii złotej, srebrnej oraz tej z tworzyw sztucznych. Niestety wiele osób (w tym również my) boryka się z problemami alergicznymi, które uniemożliwiają noszenie biżuterii z dowolnych materiałów bez przykrych konsekwencji.

Stąd właśnie pomysł na stworzenie naszej  własnej marki biżuteryjnej Shena, która sprosta oczekiwaniom wszystkich osób zmagających się alergiami,a które nie chcą rezygnować z tego dodatku w swoich stylizacjach.

Zapewniamy szeroki wybór produktów, wysoką jakość, bezpieczeństwo oraz przystępne ceny. Wierzymy, że asortymencie naszego sklepu, każdy miłośnik biżuterii odnajdzie dla siebie bądź kogoś bliskiego coś wyjątkowego, czym sprawi sobie bądź komuś  drobną przyjemność. Bo przecież małe rzeczy cieszą najbardziej ❤

Nasza Misja

Naszą misją jest dostarczenie Państwu jak najwyżej jakości biżuterii wykonanej ze stali nierdzewnej zwanej również stalą chirurgiczną, która cechuje się dużą wytrzymałością oraz bezpieczeństwem dla alergików. Ponad to chcemy oferować Państwu szeroki wybór biżuterii podążając za najnowszymi trendami.

Nasza wizja

Naszą wizją jest wyzwanie, które stawiamy sobie każdego dnia podnosząc jakość naszych usług. Chcemy stworzyć miejsce, w którym każda kobieta będzie mogła znaleźć wysokiej jakości biżuterię, która odzwierciedli jej prawdziwe oblicze.

Nasz Cel

Naszym celem jest przede wszystkim satysfakcja naszych Klientów. Chcemy aby Shena.pl była marką kojarzoną z wysoką jakością biżuterii dostępnej dla każdego a także z dbałości o obsługę klienta. Dlatego też każdego dnia dbamy o wszystkie szczegóły na każdym etapie realizacji Państwa zamówień, rozpoczynając od pierwszego kontaktu, poprzez pakowanie i wysyłkę.