Shena.pl

Nasz Sklep:
Łódż
Astronautów 15/6
Telefon dla Klientów:
+48 782 134 493
Szybkie zamówienie

Bransoletki ze stali szlachetnej

Bransoletki ze stali szlachetnej

Bransoletka ze stali chirurgicznej – Czarno Złota Szeroka Bransoletka

Bransoletki ze stali szlachetnej – duży wybór wzorów za niewielką cenę. Bransoletki ze stali szlachetnej to jubilerski krzyk mody. Ogrom wzorów, z których można wybierać model dla siebie, oraz atrakcyjna cena, to właściwie dopiero początek zalet tego rodzaju biżuterii. Mogą ją nosić również alergicy, a właściwości stali szlachetnej sprawiają, że naprawdę trudno jest ją uszkodzić. Bransoletki nie zmieniają swojego koloru, ani nie wymagają specjalistycznej pielęgnacji czy czyszczenia – wystarczy zaledwie ciepła woda i mydło.

Stal szlachetna jest całkowicie bezpieczna dla skóry

Stal szlachetną często nazywa się także jubilerską, chirurgiczną, bądź nierdzewną. Biżuterię wykonuje się z tego materiału od całkiem niedawna – w polskich salonach jubilerskich pojawiła się ona dopiero po 2000 roku. Szybko jednak zauważono właściwości stali szlachetnej, które w połączeniu z jej niewielką ceną, szczególnie w porównaniu z popularnym srebrem czy nawet złotem, wypadają co najmniej dobrze. To, co najważniejsze, to bezpieczeństwo biżuterii wykonanej z tej właśnie stali. Nie bez powodu nazywa się ją chirurgiczną – pozostaje ona obojętna dla ciała i skóry, co potwierdza sam fakt, że nie brakuje wykonywanych z niej implantów chirurgicznych.

Kolczyki, pierścionki, czy bransoletki ze stali szlachetnej, mogą być noszone przez alergików. Gdy mowa o biżuterii, za występowanie alergii odpowiada w szczególności nikiel. W stali chirurgicznej znajduje się on w znikomych ilościach, a co więcej, nie jest on z niej w uwalniany. Dzięki temu zakładając biżuterię ze stali szlachetnej, nie trzeba obawiać się wysypki, swędzenia skóry, czy jakichkolwiek innych przykrych objawów.

Bransoletki ze stali szlachetnej to niedroga biżuteria wysokiej jakości

Nie da się nie zauważyć, że bransoletki ze stali szlachetnej kupić można za znacznie niższą cenę, niż w przypadku modeli wykonanych ze srebra czy złota. Skoro cena ta tak znacznie się różni, czy metale te można porównywać pod kątem trwałości? Okazuje się, że jak najbardziej.

Stal szlachetna jest wyjątkowo twardym materiałem, a jego złamanie jest praktycznie niemożliwe. Do tego warto dodać, że metal ten jest odporny na zarysowania, więc wybierając biżuterię o gładkiej, błyszczącej powierzchni, można mieć pewność, że zachowa ona swój piękny wygląd na długi czas.

Prawdopodobnie każda kobieta choć raz spotkała się z biżuterią, która w kontakcie ze skórą ciemniała lub zmieniała kolor. W przypadku stali chirurgicznej nie występuje żadne podobne zjawisko – biżuteria zachowuje swój odcień, nie blaknie ani nie ciemnieje, a przede wszystkim nie barwi skóry. Wszystko to dlatego, że stal taka się nie utlenia, co dzieje się nawet w przypadku srebra.

Bransoletki ze stali chirurgicznej

Z czym nosić bransoletki ze stali szlachetnej?

To, z czym dobrze wyglądać będzie konkretna bransoletka, zależy głównie od jej kształtu, szerokości łańcuszka, czy koloru. Gdy mowa o bransoletce na cienkim łańcuszku, która sama w sobie wygląda dość subtelnie, będzie to model świetnie wpisujący się w codzienne stylizacje. Taką biżuterię można nosić właściwie w każdym zestawieniu. Jedyne, na co warto zwrócić uwagę, to ilość biżuterii, którą się na siebie zakłada. Kilka bransoletek w połączeniu z pierścionkami, długim naszyjnikiem i ciężkimi kolczykami może wyglądać dość przytłaczająco, a przecież zupełnie nie o to chodzi.

Bransoletki ze stali szlachetnej na pasku czy grubym łańcuszku dodają całej stylizacji widocznego akcentu. Wybierając biżuterię, która będzie do nich pasować, warto trzymać się jednego motywu kolorystycznego. Gdy dla przykładu bransoletka ma srebrny odcień, to i pierścionek, kolczyki czy wisiorek powinny mieć tę samą barwę.